http://medicanadis.com.tr/modules/mod_image_show_gk4/cache/stories.slide.medicana-dis-gulus-tasarimigk-is-154.jpglink
http://medicanadis.com.tr/modules/mod_image_show_gk4/cache/stories.slide.medicana-dis-laminate-veneergk-is-154.jpglink
http://medicanadis.com.tr/modules/mod_image_show_gk4/cache/stories.slide.medicana-dis-gummy-smilegk-is-154.jpglink
http://medicanadis.com.tr/modules/mod_image_show_gk4/cache/stories.slide.medicana-dis-diastemagk-is-154.jpglink
«
»
Loading…

Kurumsal

20 yılı aşkın bir süredir sağlık sektöründe yer alan Medicana Sağlık Grubu'nun taşıdığı misyon; teknolojiyi ve sektörü yakından takip ederek hizmet kalitesinin en üst seviyede olması ve buna bağlı olarak hasta memnuniyetinin en iyi şekilde sağlanmasıdır.

Medicana Diş Hastanelerinin en önemli özelliği dal hastaneleri olmalarıdır. Spesifik olarak sadece diş ile ilgili tedavi ve ameliyatlar hastalarımıza sunulmaktadır.

Toplumumuzun ağız diş sağlığı alanında bilinç düzeyinin yükselmesi için Koruyucu Sağlık Hizmetlerini son derece önemsiyoruz. Diş hastanelerimizin konferans salonlarında;  yurt içi ve yurt dışından değerli bilim adamlarımızın katıldığı, hekimlere ve hastalara yönelik eğitim programları ile toplum sağlığına ve profesyonellere katkıda bulunmaya çalışıyoruz

Sağlık turizmi çerçevesinde,  yurt dışından gelen Türk ve yabancı hastalara tedavi olanağı sunuyoruz.  Ülkemizin sağlık alanında başarılarına katkıda bulunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Hastanelerimizde; Diş tomografisi ve Panoramik dahil olmak üzere modern radyoloji çekim teknikleri kullanılmakta, 365 gün 24 saat acil ameliyatlar da dahil olmak üzere hizmet verilmektedir..

Ağız- diş sağlığı ve çene- yüz bölgesini ilgilendiren her türlü ameliyatlar; lokal anestezi ve genel anestezi altında gerçekleştirilmektedir. Diş hekimi fobisi(korkusu) olan her türlü hastanın tedavi işlemi genel anestezi altında yapılmaktadır.

Sağlıklı, Kaliteli ve güzel gülümsediğiniz bir yaşam dileğiyle,